Spremembe v poslovanju Knjižnice Laško z uporabniki

Spoštovani člani Knjižnice Laško, skladno z odlokom Vlade RS se način poslovanja v naših knjižnicah od vključno sobote, 23. 1. 2021, spreminja.

Knjižnici v Laškem in Rimskih Toplicah ter izposojevališča v Jurkloštru, Šentrupertu in Zidanem Mostu bodo odprti po rednem delovnem času, ob upoštevanju vseh določb odloka in navodil NIJZ. Za čim krajše zadrževanje v knjižnici lahko gradivo vnaprej naročite preko Moje knjižnice, e-pošte ali telefona ter ga ob obisku zgolj prevzamete.

V Knjižnici Radeče bo glede na epidemiološko situacijo v Posavski regiji še naprej potekala zgolj brezstična izposoja predhodno naročenega in vnaprej pripravljenega knjižničnega gradiva na zunanjem prevzemnem mestu.

Izkoristite tudi možnosti uporabe e-storitev za člane knjižnice, ki so dostopne na naslednji povezavi: https://www.knjiznica-lasko.si/e-zbirke-z-dostopom-na-nadaljavo/, ter izposojo e-knjig prek portala Biblos in zvočnih knjig prek portala Audibook. Za te storitve omogočamo tudi brezplačen spletni vpis.

Hvala vam za razumevanje in upoštevanje naših navodil.

kolektiv Knjižnice Laško