Matjaž Pikalo: Morje, morje, morje in začetek 13. Bralne značke za odrasle

Torek, 23. junij 2020, ob 19. uri na knjižničnem vrtu

Letos je poletje drugače blizu oz. daleč kot druga leta. Vse je nekoliko drugače. Tudi v Knjižnici Laško. Med drugim se je naš zaključek Bralne značke za odrasle iz aprila preselil v junij in tako

vas prijazno vabimo, da se srečamo 23. junija ob 19. uri na knjižničnem vrtu na zaključku 12. in začetku 13. Bralne značke za odrasle.

Ob 19. uri bomo knjižničarji predstavili knjige, ki smo jih letos izbrali in uvrstili na priporočilni bralni seznam, ter podelili bralna priznanja za sodelovanje v minulem letu, ob 20. uri pa bomo z Matjažem Pikalom vsaj v mislih odpotovali na morje: Morje, morje, morje (2019) je umetnikova zadnja pesniška zbirka, ki jo ob spremljavi harmonike predstavlja na literarno-glasbeni način. Na trobenti se mu bo pridružil Jaka Hawlina iz zasedbe Autodafé. V primeru slabega vremena bo prireditev v prireditvenem prostoru knjižnice.

Veselimo se vašega obiska in našega snidenja!