Kako se včlanim v UTŽO

V Univerzo za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Laško se lahko včlanite kadarkoli med letom, najbolje pa je, če se včlanite na začetku študijskega leta – vedno v septembru.
Vpis v letošnje študijsko leto poteka od 3. do 23. septembra 2019 v Knjižnici Laško.

Vse zainteresirane vabimo v torek, 24. septembra 2019, ob 10. uri na uvodni sestanek v Knjižnico Laško, kjer se bomo pogovorili o novem študijskem letu.

Študijsko leto traja od oktobra do maja, članarina za člane knjižnice znaša 10€ za nečlane knjižnice pa 15€ in jo je potrebno poravnati ob vpisu v knjižnici – ko izpolnite prijavnico in izberete krožke.

V študijskem letu 2019/2020 nadaljujemo z naslednjimi krožki:
Domoznanski krožek (mentorica: Metka Kovačič)
Potopisno-popotniški krožek (mentorica: Metka Kovačič)
– Krožek učenja angleškega jezika (mentorica: Lidija Šober)
– Krožek učenja italijanskega jezika (mentorica: Alenka Erjavec)
Računalniški krožek (mentorici: Gabrijela Pirš in Jerica Horjak).

Poleg naštetih bomo ob zadostnem interesu oblikovali tudi kakšen nov krožek: nemščina, ruščina …

Lepo vabljeni k vpisu v UTŽO. Z veseljem vas pričakujemo!