Izredna izposoja knjižničnega gradiva omogočena vsem članom

V času zaprtosti knjižnic od 20. aprila dalje nudimo vsem kategorijam članov Knjižnice Laško v omejenem obsegu storitev izredne izposoje knjižničnega gradiva. Izvajali jo bomo brez neposrednega stika z uporabniki ter upoštevajoč vsa priporočila NIJZ in drugih pristojnih organov.

Član lahko praviloma naroči največ pet izvodov mesečno, ne glede na vrsto literature. Člani vseh naših knjižnic (Laško, Rimske Toplice in Radeče) se o izposoji dogovorite z osrednjo knjižnico v Laškem. Naročite lahko le gradivo vaše krajevne knjižnice, kjer boste gradivo po dogovoru tudi prevzeli. Medoddelčna izposoja ni mogoča.

Gradivo lahko naročite na e-naslov: info@knjiznica-lasko.si ali na tel. 064 260 489 in 03 73 44 304, vsak delovni dan med 8. in 14. uro.

O gradivu, vseh podrobnostih izposoje in prevzemu se bomo individualno dogovorili.