E – zbirke z dostopom na daljavo

Do naročenih podatkovnih zbirk lahko dostopate člani knjižnice s poravnanimi obveznostmi kjer koli – s pomočjo oddaljenega dostopa (potrebujete samo geslo, ki ga lahko dobite v knjižnici).

Za pomoč pri tem, kako uporabljati zbirke, lahko vprašate v knjižnici.

je najsodobnejši portal z največjo zbirko pravnih informacij v Sloveniji. Portal omogoča uporabnikom enostaven in hiter dostop do zanesljivih in celovitih pravnih in poslovnih vsebin, obogatenih z dodatnimi informacijami in funkcionalnostmi.

povezuje zbirke podatkov, obrazcev in pripomočkov s področji financ, davkov in računovodstva.

je najsodobnejša aplikacija za popoln pregled več kot 200.000 poslovnih subjektov. Pridobite lahko splošne, računovodske in  finančne podatke o izbranem podjetju.

je digitalna knjižnica v angleškem jeziku, ki nudi dostop do velikega števila tekstovnih in bibliografskih zbirk podatkov. Brskate lahko po zbirkah podatkov, ki vključujejo celotne tekste mednarodnih časnikov ter abstrakte in indekse periodičnih publikacij.
Področja, ki jih pokriva, so: humanistika, splošne znanosti, kultura, izobraževanje, management, ekonomija, medicina.