E-knjige in e-viri

V obdobju, ko je knjižnica zaprta, vas želimo spomniti, da so vam na voljo e-knjige in dostop do e-virov.

E-knjige (Biblos): trenutno vam je preko naše knjižnice na voljo 396 naslovov. V kolikor opazite, da nimamo dokupljene licence za knjigo, ki jo želite prebrati – nam sporočite na  info@knjiznica-lasko.si.

E-viri: oddaljeni dostop do spletnih virov ponujamo preko naše spletni strani na: https://www.knjiznica-lasko.si/e-zbirke-z-dostopom-na-nadaljavo/

Nekateri od navedenih spletnih virov so prosto dostopni vsem, do drugih pa lahko dostopajo le člani knjižnice.
Pri slednjih je potrebna prijava. Za uspešno prijavo mora član splošne knjižnice:
– vpisati ime knjižnice, katere član je,
– vpisati številko svoje članske izkaznice in
– vpisati svoje člansko geslo (tisto, ki ga uporabljate tudi npr. za uporabo spletne aplikacije Moja knjižnica). V primeru, da ste geslo pozabili ali pa ga še nimate, nam lahko geslo sporočite na info@knjiznica-lasko.si. Navedite tudi vašo člansko številko in v najkrajšem možnem času vam bomo storitev omogočili.

Akronim Knjižnice Laško se glasi SIKLAS.

Za več informacij nas kontaktirajte preko e-pošte ( info@knjiznica-lasko.si) ali vsak delovni dan od 9. do 12. ure na telefon 03 734 43 04.